Malarz: Jacek Malczewski
Cena do: 1850000 zł
255
3
4
5
6
Jacek Malczewski
Pozycja nr 37 z aukcji
16 grudnia 1990
AUTOPORTRET Z TANECZNYM KOROWODEM
olej, tektura
73 x 103 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
65 000 zł
Jacek Malczewski
Pozycja nr 62 z aukcji
16 grudnia 1990
PORTRET AKTORKI P. MARCELLO
olej, dykta
74 x 114.5 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
Jacek Malczewski
Pozycja nr 93 z aukcji
16 grudnia 1990
PORTRET PANI NA TLE TRZCIN
olej, płótno
73 x 51 cm
Cena wywoławcza:
2 700 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Jacek Malczewski
Pozycja nr 14 z aukcji
4 listopada 1990
SCENA ALEGORYCZNA
olej, tektura
40 x 100 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Jacek Malczewski
Pozycja nr 11 z aukcji
23 września 1990
ŚPIąCY W TRAWIE
olej, płótno
42 x 53 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
3
4
5
6