Malarz: Jacek Malczewski
Cena do: 1850000 zł
255
3
4
5
6
Jacek Malczewski
Pozycja nr 15 z aukcji
18 czerwca 2023
PORTRET CÓRKI JULII
ołówek, akwarela, papier
26.8 x 26.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł
Jacek Malczewski
Pozycja nr 2 z aukcji
22 października 2023
WIEŚNIACZKA, 1872
piórko, tusz, papier
16 x 9.7 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Jacek Malczewski
Pozycja nr 24 z aukcji
22 października 2023
DWOREK W LUSŁAWICACH, 1922-1927
akwarela, papier
35.5 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Jacek Malczewski
Pozycja nr 17 z aukcji
10 grudnia 2023
AUTOPORTRET W PRACOWNI, 1909
olej, tektura
40 x 59.9 cm
dostępny w Galerii
Dostępny w Galerii
Jacek Malczewski
Pozycja nr 41 z aukcji
17 marca 2024
KU NADZIEI, 1904-1905
olej, tektura
32.5 x 40.6 cm
dostępny w Galerii
Dostępny w Galerii
3
4
5
6