Malarz: Zdzisław Beksiński
425
...
32
33
34
35
36
Zdzisław Beksiński
Pozycja nr 4 z aukcji
20 lutego 2024
BEZ TYTUŁU, LATA 50. XX W.
fotografia czarno-biała, papier
26 x 34.4 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
Zdzisław Beksiński
Pozycja nr 10 z aukcji
22 lutego 2024
BEZ TYTUŁU, 1994
olej, płyta pilśniowa
92 x 88 cm
Cena wywoławcza:
300 000 zł
Cena uzyskana:
305 000 zł
Zdzisław Beksiński
Pozycja nr 118 z aukcji
17 marca 2024
BEZ TYTUŁU, 1990
fotokopiarka, tusz pióro, papier
29.7 x 21 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
Zdzisław Beksiński
Pozycja nr 120 z aukcji
17 marca 2024
BEZ TYTUŁU, 1973
olej, płyta pilśniowa
122 x 99 cm
Cena wywoławcza:
380 000 zł
Cena uzyskana:
425 000 zł
Zdzisław Beksiński
Pozycja nr 121 z aukcji
17 marca 2024
BEZ TYTUŁU, 1982
olej, płyta pilśniowa
87.5 x 73 cm
Cena wywoławcza:
400 000 zł
Cena uzyskana:
425 000 zł
...
32
33
34
35
36