grafika komputerowa
41.7 x 59.2 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł
tusz, pióro, druk, papier
28 x 19.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
900 zł
grafika komputerowa
42 x 59.2 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
750 zł
grafika komputerowa
42 x 58.8 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
900 zł
grafika komputerowa
59.2 x 42 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
850 zł
ołówek, karton
34.3 x 24.7 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
olej, płyta pilśniowa
122 x 73 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płyta pilśniowa
71.5 x 85.5 cm
Cena wywoławcza:
15 200 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
olej, płyta pilśniowa
98 x 132 cm
Cena wywoławcza:
8 300 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
tusz, pióro, druk, papier
29 x 20 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
tusz, pióro, akwarela, kredki, papier
29 x 23 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
olej, płyta pilśniowa
98 x 98 cm
Cena wywoławcza:
5 100 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł