olej, płyta pilśniowa
132.5 x 97.8 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
tusz (cienkopis), kredka, akwarela, papier
23.4 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
grafika komputerowa
42 x 59.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
grafika komputerowa
42 x 59.4 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
800 zł
grafika komputerowa
28.6 x 37.8 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
grafika komputerowa
42 x 59.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
grafika komputerowa
37.5 x 24.8 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
700 zł
Pozycja nr 17 z aukcji 14 lutego 2006
grafika komputerowa
28.9 x 28 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
800 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 23 maja 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł
grafika komputerowa
42 x 59 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
800 zł
grafika komputerowa
79.5 x 79 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 20 marca 2007
wydruk komputerowy barwny, papier
28 x 37.8 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł