Pozycja nr 12 z aukcji 26 marca 2017
olej, deska
24.3 x 34.9 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł
olej, płótno naklejone na tekturę
30.5 x 43 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
węgiel, płótno
42 x 36.5 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
Pozycja nr 61 z aukcji 14 czerwca 2015
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 22 marca 2015
38 x 30 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno naciągnięte na tekturę
19.2 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
31 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
31 000 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 15 czerwca 2014
olej, płótno
25.3 x 27 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 65 z aukcji 15 czerwca 2014
23.5 x 25.4 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 50 z aukcji 23 marca 2014
22.8 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
46 000 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 23 marca 2014
25.3 x 32 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
29.5 x 45.1 cm
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Cena uzyskana: