Malarz: Ferdynand Ruszczyc
Cena do: 1850000 zł
59
Ferdynand Ruszczyc
10 grudnia 1995
STUDIUM PEJZAżOWE - BEZLISTNE DRZEWA
olej, płótno
27 x 34 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
16 300 zł
Ferdynand Ruszczyc
10 grudnia 1995
PEJZAż Z KRYMU
olej, płótno
30 x 22 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Ferdynand Ruszczyc
8 października 1995
DRZEWA NAD STRUMIENIEM
olej, płótno
30 x 24.5 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Ferdynand Ruszczyc
11 czerwca 1995
SZKIC DO OBRAZU
olej, płótno
32.5 x 41 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Ferdynand Ruszczyc
11 grudnia 1994
STRUMIEń
olej, płótno
30.5 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
Ferdynand Ruszczyc
9 października 1994
RZEKA NA WIOSNę
olej, tektura
47 x 32.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
8 200 zł
Ferdynand Ruszczyc
9 października 1994
PEJZAż MORSKI Z LECąCYM PTAKIEM
olej, płótno
23 x 30 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
Ferdynand Ruszczyc
12 czerwca 1994
WIOSNA
olej, płótno
60 x 40 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Ferdynand Ruszczyc
Pozycja nr 25 z aukcji
24 listopada 1991
WYSPA RUGIA
12 x 19 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana: