Malarz: Kazimierz Sichulski
Cena do: 1850000 zł
28
3
Kazimierz Sichulski
10 października 1993
KWITNąCE DRZEWA
olej, tektura
99.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Kazimierz Sichulski
Pozycja nr 10 z aukcji
24 maja 1992
BIAłE MAKI
tempera, kredka, tektura
81 x 61 cm
Cena wywoławcza:
4 200 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Kazimierz Sichulski
Pozycja nr 46 z aukcji
24 listopada 1991
CHłOPAK Z KONIEM
olej, płótno
100 x 150 cm
Cena wywoławcza:
4 200 zł
Cena uzyskana:
Kazimierz Sichulski
Pozycja nr 15 z aukcji
28 kwietnia 1991
CERKIEW
olej, tektura
54 x 72.5 cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
3