Cena wywoławcza:
110 000 zł
Cena uzyskana:
pastel, papier żeberkowy
62.3 x 48.1 cm
Cena wywoławcza:
150 000 zł
Cena uzyskana:
210 000 zł
pastel, węgiel, papier żeberkowany z filigranem,
63.3 x 47.5 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
540 000 zł
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
152 000 zł
olej na bawełnie zdublowanej na płótno
27 x 28.2 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
pastel, papier brązowy naklejony na tekturę
57.5 x 42 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
120 000 zł
64.5 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
104 000 zł
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
76 000 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
152 000 zł
Cena wywoławcza:
65 000 zł
Cena uzyskana:
85 000 zł
pastel, papier naklejony na tekturę
65.1 x 50 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
73 000 zł
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
66 000 zł