Malarz: Leon Wyczółkowski
222
...
15
16
17
18
19
Leon Wyczółkowski
Pozycja nr 43 z aukcji
22 grudnia 1991
ZAWIEJA W PUSZCZY
kamienioryt
25 x 35 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Leon Wyczółkowski
Pozycja nr 28 z aukcji
24 listopada 1991
RYBAK
olej, płótno
24 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
5 200 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
Leon Wyczółkowski
Pozycja nr 5 z aukcji
16 czerwca 1991
ZAMYśLONA
67 x 95 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł
Leon Wyczółkowski
Pozycja nr 65 z aukcji
16 grudnia 1990
LIMBA NA TLE MNICHA
kredka, pastel, gwasz, papier
42.5 x 34 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Leon Wyczółkowski
Pozycja nr 72 z aukcji
16 grudnia 1990
NASTURCJE I MAKI
akwarela, pastel, kredka, papier
69 x 48 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Leon Wyczółkowski
Pozycja nr 64 z aukcji
16 grudnia 1990
DZIEWCZYNA W ZIELONYM KAPELUSZU
olej, płótno
50.5 x 40 cm
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
7 400 zł
...
15
16
17
18
19