70 x 98.6 cm
Cena wywoławcza:
180 000 zł
Cena uzyskana:
340 000 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 13 czerwca 2021
pastel, akwarela, gwasz, papier
100.2 x 70.8 cm
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Cena uzyskana:
160 000 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 21 marca 2021
pastel, papier naklejony na tekturę
63.6 x 82.9 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
168 000 zł
94 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
65 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, gwasz, pastel, papier
69 x 57 cm
Cena wywoławcza:
75 000 zł
Cena uzyskana:
75 000 zł
akwarela, papier
49.5 x 38.3 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
43 000 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 22 marca 2020
73.2 x 88.6 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
170 000 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 8 grudnia 2019
pastel, gwasz, papier naklejony na tekturę
39.4 x 58.4 cm
Cena wywoławcza:
130 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 15 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno
80.5 x 76.7 cm
Cena wywoławcza:
390 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 31 z aukcji 8 grudnia 2019
69.7 x 45.3 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
56 000 zł
Cena wywoławcza:
130 000 zł
Cena uzyskana:
140 000 zł
akwarela, ołówek, karton
50.3 x 68.5 cm
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Cena uzyskana:
75 000 zł