autolitografia, papier
51.5 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Pozycja nr 69 z aukcji 13 czerwca 2017
kredki, papier
24 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
akwarela, ołówek, papier
63 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
60 000 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 26 marca 2017
pastel, gwasz, akwarela, papier
96 x 68.5 cm
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Cena uzyskana:
93 000 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 26 marca 2017
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
36 000 zł
Pozycja nr 77 z aukcji 26 marca 2017
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 35 z aukcji 26 marca 2017
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 26 marca 2017
litografia barwna, papier
47.5 x 33.7 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 10 z aukcji 11 grudnia 2016
akwarela, karton
59.2 x 40.8 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
czarna kredka, ołówek, biały pastel, tektura
73.7 x 58 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, pastel, papier
46.2 x 63 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
autolitografia, technika prószona, papier
50 x 58 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł