Malarz: Leon Wyczółkowski
Cena do: 1850000 zł
222
...
15
16
17
18
19
Leon Wyczółkowski
Pozycja nr 16 z aukcji
16 października 2022
WIDOK GDAŃSKA
litografia, papier
28.5 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
Leon Wyczółkowski
Pozycja nr 32 z aukcji
11 grudnia 2022
ŁODZIE NA RZECE, 1914
kredka, akwarela, papier
23.5 x 38 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Leon Wyczółkowski
Pozycja nr 16 z aukcji
18 czerwca 2023
PORTRET MARTY NAZIEMSKIEJ
akwarela, ołówek, papier
60.5 x 51 cm
Cena wywoławcza:
95 000 zł
Cena uzyskana:
Leon Wyczółkowski
Pozycja nr 13 z aukcji
18 czerwca 2023
ŁODZIE NAD RZEKĄ, 1910
olej, płótno dublowane
34.7 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
220 000 zł
Cena uzyskana:
225 000 zł
Leon Wyczółkowski
Pozycja nr 16 z aukcji
18 grudnia 2023
RYBAK (HUCUł PRZECHODZĄCY PRZEZ RZEKĘ), 1910
litografia, papier
68.8 x 53.8 cm
dostępny w Galerii
Dostępny w Galerii
Leon Wyczółkowski
Pozycja nr 32 z aukcji
17 marca 2024
PORTRET WANDY KOSSUTHÓWNY, 1892
52.9 x 39 cm
dostępny w Galerii
Dostępny w Galerii
...
15
16
17
18
19