litografia, papier
28.5 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 11 grudnia 2022
kredka, akwarela, papier
23.5 x 38 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 18 czerwca 2023
akwarela, ołówek, papier
60.5 x 51 cm
Cena wywoławcza:
95 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 13 z aukcji 18 czerwca 2023
olej, płótno dublowane
34.7 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
220 000 zł
Cena uzyskana:
225 000 zł