33 x 48 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
60 x 40 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
93 x 70 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
40 500 zł
akwarela, papier
28.7 x 35 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
6 300 zł
akwarela, papier
56.7 x 76 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
26 300 zł
olej, płótno
58.5 x 88 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
40 600 zł
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
29 000 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
akwarela, karton
68 x 74 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
14 800 zł
akwarela, karton
49.5 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
30.3 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, karton
48 x 40.3 cm
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł