Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Pozycja nr 47 z aukcji 7 czerwca 1998
42 x 61 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
42 500 zł
55.5 x 40 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
pastel, akwarela, tektura
30 x 47.2 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
74 000 zł
54 x 64 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
56 000 zł
Cena wywoławcza:
32 000 zł
Cena uzyskana:
37 000 zł
olej, płótno
57.3 x 93 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
71.5 x 48.2 cm
Cena wywoławcza:
210 000 zł
Cena uzyskana:
640 000 zł
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
40.2 x 55 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
36 000 zł
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
44 000 zł