Malarz: Władysław Aleksander Malecki
Cena do: 1850000 zł
25
3
Władysław Aleksander Malecki
4 listopada 1990
NA LEśNEJ łąCE
olej, płótno
42 x 32 cm
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
3