Malarz: Władysław Aleksander Malecki
Cena do: 1850000 zł
25
3
Władysław Aleksander Malecki
Pozycja nr 12 z aukcji
8 grudnia 2019
ZAMEK KRÓLEWSKI W KRAKOWIE, 1873
olej, płótno dublowane
52 x 119 cm
Cena wywoławcza:
330 000 zł
Cena uzyskana:
3