Pozycja nr 6 z aukcji 10 grudnia 2017
akwarela, gwasz, papier
21 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
81 000 zł
akwarela, papier
28.7 x 21 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 100 zł
Pozycja nr 17 z aukcji 15 października 2017
pastel, kredka, tektura
65 x 100 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 15 października 2017
gwasz, akwarela, karton naklejony na płótno
55.2 x 119 cm
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Cena uzyskana:
102 000 zł
Pozycja nr 6 z aukcji 11 czerwca 2017
akwarela, gwasz, ołówek, karton
77 x 60.5 cm
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 3 z aukcji 11 czerwca 2017
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
55 000 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 11 czerwca 2017
akwarela, gwasz, tektura
43.6 x 79.7 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 9 z aukcji 26 marca 2017
akwarela, papier
42.1 x 77 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
42 000 zł
Pozycja nr 47 z aukcji 26 marca 2017
akwarela, papier
59 x 17.5 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
100 000 zł
Pozycja nr 5 z aukcji 26 marca 2017
akwarela, karton naklejony na tekturę
47 x 74.9 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 57 z aukcji 11 grudnia 2016
akwarela, papier
33.3 x 26.2 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
50 000 zł
Pozycja nr 36 z aukcji 11 grudnia 2016
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł