Pozycja nr 57 z aukcji 16 czerwca 2002
akryl, płótno
65 x 73 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
Pozycja nr 79 z aukcji 20 października 2002
akryl, płótno
90 x 76 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
Pozycja nr 19 z aukcji 17 listopada 2002
46 x 59 cm
Cena wywoławcza:
3 600 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 17 listopada 2002
Cena wywoławcza:
6 900 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Pozycja nr 72 z aukcji 17 listopada 2002
akryl, płótno
50.5 x 60.5 cm
Cena wywoławcza:
4 100 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 94 z aukcji 17 listopada 2002
akryl, płótno
92 x 81 cm
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 0 z aukcji 18 listopada 2002
48 x 52 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
42.5 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
400 zł
48 x 61.8 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
Pozycja nr 0 z aukcji 24 marca 2003
druk artystyczny sygnowany przez autora
50 x 55.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
48 x 53 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł