Aukcja Sztuka Wyobraźni
Fraza: "Wywiórski"
127
...
7
8
9
10
11
Michał Gorstkin Wywiórski
Pozycja nr 62 z aukcji
18 czerwca 2023
PRZEDWIOŚNIE
olej, płótno
75.4 x 100.3 cm
Cena wywoławcza:
42 000 zł
Cena uzyskana:
Michał Gorstkin Wywiórski
Pozycja nr 39 z aukcji
18 czerwca 2023
AUTOPORTRET W PLENERZE, 1913
olej, płótno
70.5 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
Michał Gorstkin Wywiórski
Pozycja nr 12 z aukcji
18 czerwca 2023
POLESZUK, LATA 90. XIX W.
olej, płótno
45.5 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
38 000 zł
Michał Gorstkin Wywiórski
Pozycja nr 18 z aukcji
10 grudnia 2023
PEJZAŻ ZIMOWY Z LISEM
olej, płótno
90 x 120.5 cm
dostępny w Galerii
Dostępny w Galerii
Michał Gorstkin Wywiórski
Pozycja nr 55 z aukcji
17 marca 2024
PRZEDWIOŚNIE
olej, płótno
75.4 x 100.3 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
Michał Gorstkin Wywiórski
Pozycja nr 54 z aukcji
28 maja 2024
ZIELONA POLANA PRZED SZARYMI SKAŁAMI, 1906-1907
olej, płótno naklejone na tekturę
17.7 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
Michał Gorstkin Wywiórski
Pozycja nr 27 z aukcji
16 czerwca 2024
DOMY POD LASEM
olej, płótno naciągnięte na tekturę
18.5 x 30 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
...
7
8
9
10
11