Pozycja nr 43 z aukcji 14 maja 2019
tusz pióro, pędzel, papier
28.5 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 3 z aukcji 14 maja 2019
Cena wywoławcza:
3 400 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 8 z aukcji 14 maja 2019
cynkotypia, papier
39.6 x 16 cm
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 54 z aukcji 14 maja 2019
olej, płótno
65 x 81 cm
Cena wywoławcza:
3 300 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 50 z aukcji 14 maja 2019
tusz pióro, akwarela, papier
20.7 x 28.8 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 11 z aukcji 14 maja 2019
34 x 24.1 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 19 z aukcji 14 maja 2019
akwarela, tusze, ołówek, papier
40.8 x 26.9 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
akryl, miedź akrylowa, płótno
54 x 65 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 21 z aukcji 14 maja 2019
gwasz, akryl, papier
99.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 35 z aukcji 14 maja 2019
akwarela, karton
42.2 x 55.8 cm
Pozycja nr 23 z aukcji 14 maja 2019
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 24 z aukcji 14 maja 2019
długopis, flamaster, papier
12.3 x 10 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana: