Pozycja nr 14 z aukcji 27 lipca 2021
mezzotinta kolorowana, papier
9 x 12.2 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 27 lipca 2021
offset, akryl, papier
60.5 x 42 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
800 zł
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 27 lipca 2021
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
fotografia barwna, papier
45.2 x 30 cm
fot. czarno-biała, odbitka autorska, vintage print
38.5 x 29.7 cm
fotografia czarno-biała (odbitka cyfrowa)
40.3 x 30.3 cm
Pozycja nr 5 z aukcji 31 sierpnia 2021
olej, płótno
24 x 33 cm
Pozycja nr 9 z aukcji 31 sierpnia 2021
litografia barwna, wypukłodruk
65 x 97 cm
Pozycja nr 11 z aukcji 31 sierpnia 2021
litografia barwna, karton
46 x 62 cm