Pozycja nr 49 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
Pozycja nr 52 z aukcji 10 maja 2022
tusz pióro, akwarela, papier
21.8 x 15.4 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 100 zł
Pozycja nr 54 z aukcji 10 maja 2022
akryl, płótno
50 x 40 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
11 400 zł
Pozycja nr 55 z aukcji 10 maja 2022
ołówek, karton
29.5 x 20.9 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
9 600 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
25 100 zł
Pozycja nr 57 z aukcji 10 maja 2022
kredki, ołówek, karton
20.9 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
13 700 zł
Pozycja nr 58 z aukcji 10 maja 2022
olej, płótno
70 x 70 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 24 maja 2022
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 24 maja 2022
giclée, papier
42.5 x 37 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
giclée, papier
61 x 81 cm
Cena wywoławcza:
1 250 zł
Cena uzyskana:
giclée, papier
61 x 60 cm
Cena wywoławcza:
1 250 zł
Cena uzyskana: