Pozycja nr 44 z aukcji 10 maja 2022
akwaforta, akwatinta barwna, papier
23.6 x 18.2 cm
Pozycja nr 51 z aukcji 10 maja 2022
olej, płótno, rama drewniana malowana
84.5 x 34.5 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 53 z aukcji 10 maja 2022
litografia brązowa, papier kremowy
31 x 14 cm
Pozycja nr 28 z aukcji 10 maja 2022
litografia barwna, papier
32.5 x 22 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 2 z aukcji 10 maja 2022
tusz pióro, papier kremowy
32.5 x 41.5 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
Pozycja nr 4 z aukcji 10 maja 2022
grafika komputerowa
77.5 x 77.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 5 z aukcji 10 maja 2022
fotomontaż, papier
13.7 x 19.9 cm
Cena wywoławcza:
4 800 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
Pozycja nr 7 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 10 maja 2022
fotografia barwna, papier (odbitka cyfrowa)
20 x 30 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 10 maja 2022
olej, twarda płyta pilśniowa Masonite
28.5 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
3 600 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 10 maja 2022
heliograwiura barwna, papier ze znakiem wodnym
56.4 x 38.4 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 600 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 10 maja 2022
litografia, papier beżowy
29.7 x 16.8 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł