Pozycja nr 10 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 12 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 13 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 22 z aukcji 10 maja 2022
Pozycja nr 24 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 25 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 26 z aukcji 10 maja 2022
olej, płótno naklejone na płytę
29.5 x 23.5 cm
Pozycja nr 16 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 900 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 10 maja 2022
Pozycja nr 31 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 33 z aukcji 10 maja 2022
odbitka olejna na podłożu barytowym
29.2 x 23.4 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 38 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana: