Pozycja nr 10 z aukcji 10 maja 2022
kredki, papier
21.8 x 12 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 12 z aukcji 10 maja 2022
litografia barwna, papier
46 x 62 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 13 z aukcji 10 maja 2022
akryl, płótno
130 x 90 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 22 z aukcji 10 maja 2022
litografia barwna, papier
59.5 x 45 cm
Pozycja nr 24 z aukcji 10 maja 2022
litografia barwna, papier
58.2 x 46.8 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
tusz, pióro japońskie, papier
29.5 x 19.5 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno naklejone na płytę
29.5 x 23.5 cm
Pozycja nr 16 z aukcji 10 maja 2022
akryl, płótno
18 x 13 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 900 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 10 maja 2022
linoryt kolorowany, papier
82 x 53 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 33 z aukcji 10 maja 2022
odbitka olejna na podłożu barytowym
29.2 x 23.4 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 38 z aukcji 10 maja 2022
50.9 x 36.9 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana: