akryl, karton
50 x 40 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 10 maja 2022
monotypia, papier jasnobrunatny
15.3 x 21.8 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
Pozycja nr 35 z aukcji 10 maja 2022
tusz, akwarela, papier
20 x 29 cm
Pozycja nr 29 z aukcji 10 maja 2022
litografia, szablon (pochoir), papier
35 x 48.8 cm
Pozycja nr 39 z aukcji 10 maja 2022
linoryt (odbitka w kolorze brązowym), papier
44 x 32.6 cm
Pozycja nr 38 z aukcji 10 maja 2022
50.9 x 36.9 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 33 z aukcji 10 maja 2022
odbitka olejna na podłożu barytowym
29.2 x 23.4 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 50 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 10 maja 2022
linoryt kolorowany, papier
82 x 53 cm
Pozycja nr 48 z aukcji 10 maja 2022
olej, płyta pilśniowa
37 x 31 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
3 400 zł