Pozycja nr 29 z aukcji 10 maja 2022
litografia, szablon (pochoir), papier
35 x 48.8 cm
Pozycja nr 35 z aukcji 10 maja 2022
tusz, akwarela, papier
20 x 29 cm
Pozycja nr 21 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 10 maja 2022
monotypia, papier jasnobrunatny
15.3 x 21.8 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
akryl, karton
50 x 40 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 10 maja 2022
linoryt barwny, karton czarny
44.5 x 60.3 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 100 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 10 maja 2022
brąz, kamień
32 x cm
Cena wywoławcza:
1 300 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
Pozycja nr 36 z aukcji 10 maja 2022
serigrafia barwna, karton
64.8 x 49.7 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 10 maja 2022
57.8 x 55.4 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 10 maja 2022
fotografia czarno-biała (fotomontaż)
24 x 34 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 10 maja 2022
akwaforta sepiowa, papier
14.9 x 10 cm