ołówek, akwarela, gwasz, papier
31 x 23.2 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
16.3 x 23.2 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
olej, płótno
120 x 99.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 36 z aukcji 29 listopada 2022
65.5 x 77.3 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
autocynkografia, papier
45 x 32.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 34 z aukcji 29 listopada 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
węgiel, papier kremowy
64.5 x 50 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 8 z aukcji 29 listopada 2022
flamaster, papier kremowy z perforacją
18 x 10.5 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
tusze barwne, pióro, akwarela, gwasz, papier
37 x 48 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
serigrafia barwna, papier
60 x 60 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 33 z aukcji 29 listopada 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana: