Pozycja nr 40 z aukcji 29 listopada 2022
akwaforta, akwatinta barwna, papier
46.3 x 62 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
fotografia czarno-biała
50.8 x 35.8 cm
Pozycja nr 28 z aukcji 29 listopada 2022
41.5 x 63 cm
olej, płótno
33 x 41 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
36 x cm
Pozycja nr 26 z aukcji 29 listopada 2022
linoryt, papier żeberkowy
82 x 51.5 cm
Pozycja nr 2 z aukcji 29 listopada 2022
olej, płótno
60 x 81 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 33 z aukcji 29 listopada 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 29 listopada 2022
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł