Pozycja nr 40 z aukcji 31 stycznia 2023
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
11 100 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 31 stycznia 2023
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
800 zł
Pozycja nr 47 z aukcji 31 stycznia 2023
pastel, akwarela, gwasz, papier
23.5 x 20 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 31 stycznia 2023
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 31 stycznia 2023
giclée, akryl, płótno
x cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
olej, płótno
50 x 60 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 52 z aukcji 31 stycznia 2023
kredki, ołówek, karton
20.8 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
12 500 zł
Pozycja nr 53 z aukcji 31 stycznia 2023
kredki, ołówek, karton
20.9 x 29.4 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
9 800 zł
Pozycja nr 54 z aukcji 31 stycznia 2023
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
5 200 zł
Pozycja nr 6 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
56 x 46.2 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
3 900 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 2 lutego 2023
akryl, płótno
25.5 x cm
Pozycja nr 38 z aukcji 2 lutego 2023
akryl, płótno
25.5 x cm