Pozycja nr 28 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 29 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
100 x 80 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 31 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 46 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
180 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
40.3 x 30 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 15 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
50 x 40 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 16 z aukcji 2 lutego 2023
olej, akryl, płótno
80 x 115 cm
Pozycja nr 11 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 8 z aukcji 2 lutego 2023
mosiądz, kamień
43 x 58 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 7 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana: