Pozycja nr z aukcji 12 maja 1991
olej, płótno
43 x 33 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
700 zł
Pozycja nr 130 z aukcji 12 maja 1991
olej, płótno
71 x 123.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 28 kwietnia 1991
akwarela, gwasz, ołówek, papier
26 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
50 x 62 cm
Cena wywoławcza:
16 500 zł
Cena uzyskana:
16 500 zł
Pozycja nr z aukcji 28 kwietnia 1991
olej, płótno
116 x 81 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
akwarela, gwasz, kość słoniowa
7.3 x 5.6 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
39.5 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 28 kwietnia 1991
ołówek, gwasz, kredka, papier
27 x 20 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
olej, tektura
54 x 72.5 cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
73 x 60 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
olej, płótno
46 x 55 cm
Cena wywoławcza:
4 200 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł