Pozycja nr 28 z aukcji 2 lutego 2023
Pozycja nr 40 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
300 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 21 z aukcji 2 lutego 2023
Pozycja nr 26 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
148 x 168 cm
olej, płótno
40.3 x 30 cm
Pozycja nr 8 z aukcji 2 lutego 2023
mosiądz, kamień
43 x 58 cm
Pozycja nr 15 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
50 x 40 cm
Pozycja nr 29 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
100 x 80 cm
Pozycja nr 5 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
49 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 16 z aukcji 2 lutego 2023
olej, akryl, płótno
80 x 115 cm
Pozycja nr 22 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
121.8 x 122 cm
Pozycja nr 38 z aukcji 2 lutego 2023
akryl, płótno
25.5 x cm