Pozycja nr 36 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
800 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 38 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 2 kwietnia 2024
akwaforta, akwatinta sepiowa, sucha igła, papier
38.7 x 29.8 cm
NEW
Cena wywoławcza:
600 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Pozycja nr 35 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
500 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
500 zł
Pozycja nr 17 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
500 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 2 kwietnia 2024
litografia barwna, papier
31.5 x 21 cm
NEW
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
4 800 zł