litografia, papier
60 x 46 cm
Cena wywoławcza:
2 600 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
grafika komputerowa
25.1 x 18.8 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
akryl, płótno
18 x 13 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
druk barwny
27.7 x 18.6 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
gwasz, karton
48.3 x 67.8 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
80 x 60 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
offset barwny, papier
63.6 x 45 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
techniki metalowe mieszane, collage, papier
65 x 48 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 11 z aukcji 16 października 2018
10 x 10 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
kredka czarna, papier
22 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 16 z aukcji 16 października 2018
olej, płótno
61 x 55 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno naklejone na sklejkę
18 x 24 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
tusz (sepia) pióro, papier kremowy
39.7 x 49.7 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
technika własna (kolaż), tektura
61 x 61 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
serigrafia na płycie metalowej
92 x 92 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
grafika komputerowa
24.4 x 32.8 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
ołówek, karton
25.5 x 20.5 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana: