Pozycja nr 12 z aukcji 27 lipca 2021
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 18 z aukcji 27 lipca 2021
litografia barwna, papier
33.2 x 23.8 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
grafika komputerowa, płyta piankowa
62.7 x 84 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 11 z aukcji 27 lipca 2021
tempera, papier
69.5 x 49 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 14 z aukcji 27 lipca 2021
mezzotinta kolorowana, papier
9 x 12.2 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
tusz, pióro japońskie, papier
29.5 x 19.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 1 z aukcji 27 lipca 2021
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
giclée, papier
63 x 49.8 cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 7 z aukcji 27 lipca 2021
brąz, kamień otoczak
15 x 17 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 9 z aukcji 27 lipca 2021
litografia barwna, papier
72 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 16 z aukcji 27 lipca 2021
offset, akryl, papier
60.5 x 42 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
akwaforta, akwatinta, papier
15.6 x 11 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 10 z aukcji 27 lipca 2021
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 2 z aukcji 27 lipca 2021
atrament sepiowy, pióro, lawowanie, papier krem
21 x 27 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 3 z aukcji 27 lipca 2021
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 6 z aukcji 27 lipca 2021
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 19 z aukcji 27 lipca 2021
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana: