Pozycja nr 5 z aukcji 10 grudnia 2019
giclée, papier
54 x 63.8 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 8 z aukcji 10 grudnia 2019
giclée, papier
54 x 65.4 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 10 grudnia 2019
giclée, papier
54 x 68.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Pozycja nr 4 z aukcji 10 grudnia 2019
giclée, papier
54.3 x 60 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 10 grudnia 2019
giclée, papier
54.2 x 54 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Pozycja nr 7 z aukcji 10 grudnia 2019
giclée, papier
54 x 58.6 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 10 grudnia 2019
giclée, papier
54 x 70 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 10 grudnia 2019
giclée, papier
61.6 x 54 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 10 grudnia 2019
Cena wywoławcza:
500 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 10 grudnia 2019
giclée, papier
68.2 x 54 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Pozycja nr 6 z aukcji 10 grudnia 2019
giclée, papier
54 x 60 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 10 grudnia 2019
giclée, papier
68 x 76 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 10 grudnia 2019
giclée, papier
65 x 53.8 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Pozycja nr 114 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno
100 x 100 cm
Pozycja nr 121 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno, sklejka
59.9 x 72.9 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
42 000 zł
Pozycja nr 116 z aukcji 8 grudnia 2019
gobelin, len, wełna
112 x 102 cm
Pozycja nr 124 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płyta pilśniowa
87.2 x 73 cm
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Cena uzyskana:
200 000 zł
Pozycja nr 101 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno naklejone na płytę pilś.
129.5 x 88.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
38 000 zł
Pozycja nr 120 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno
110 x 140 cm