Pozycja nr 35 z aukcji 19 stycznia 2021
olej, płótno
39.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
linoryt, tusz różowy, papier żeberkowy niebieski
15.9 x 12 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
gwasz, tusz pędzel, papier
29.8 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 33 z aukcji 19 stycznia 2021
collage na beżowym papierze
60 x 46 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 54 z aukcji 19 stycznia 2021
46.5 x 58 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 3 z aukcji 19 stycznia 2021
typografia, cynkotypia barwna, papier
61.3 x 49 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
olej, deska
9.2 x 9.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 22 z aukcji 19 stycznia 2021
tusz, sepia, pióro, pędzel, papier
24.5 x 38.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
giclee, papier
22.7 x 54 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 32 z aukcji 19 stycznia 2021
drzeworyt, papier
30 x 45 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 47 z aukcji 19 stycznia 2021
gwasz, papier
22.3 x 32.2 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
litografia, papier
27.8 x 42.3 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 2 z aukcji 19 stycznia 2021
60 x 42.8 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 28 z aukcji 19 stycznia 2021
gwasz, akwarela, tusz, karton
24.3 x 20.7 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
olej, akryl, płótno
30 x 24 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 24 z aukcji 19 stycznia 2021
olej, płótno
100 x 81 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 7 z aukcji 19 stycznia 2021
serigrafia barwna, papier
43.1 x 55.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana: