ołówek, papier kremowy
29 x 41 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 48 z aukcji 10 maja 2022
olej, płyta pilśniowa
37 x 31 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
3 400 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 10 maja 2022
akwaforta sepiowa, papier
14.9 x 10 cm
Pozycja nr 54 z aukcji 10 maja 2022
akryl, płótno
50 x 40 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
11 400 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
25 100 zł
Pozycja nr 57 z aukcji 10 maja 2022
kredki, ołówek, karton
20.9 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
13 700 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 10 maja 2022
fotografia czarno-biała (fotomontaż)
24 x 34 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 44 z aukcji 10 maja 2022
akwaforta, akwatinta barwna, papier
23.6 x 18.2 cm
Pozycja nr 34 z aukcji 10 maja 2022
brąz, kamień
32 x cm
Cena wywoławcza:
1 300 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 100 zł
Pozycja nr 36 z aukcji 10 maja 2022
serigrafia barwna, karton
64.8 x 49.7 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
akryl, karton
50 x 40 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 10 maja 2022
monotypia, papier jasnobrunatny
15.3 x 21.8 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 10 maja 2022
linoryt barwny, karton czarny
44.5 x 60.3 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 10 maja 2022
57.8 x 55.4 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 10 maja 2022
akwaforta barwna z dwóch płyt, szablon, papier
49.3 x 39.5 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 28 kwietnia 2022
olej, płótno
40 x 50.5 cm
Pozycja nr 37 z aukcji 28 kwietnia 2022
brąz złocony
42 x cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana: