Pozycja nr 12 z aukcji 2 lutego 2023
ołówek, kredka, papier
44 x 33 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 2 lutego 2023
mosiądz, kamień
43 x 58 cm
Pozycja nr 15 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
50 x 40 cm
Pozycja nr 29 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
100 x 80 cm
olej, płótno
40.3 x 30 cm
Pozycja nr 37 z aukcji 2 lutego 2023
akryl, płótno
25.5 x cm
Pozycja nr 6 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
56 x 46.2 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
3 900 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
50 x 100 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
Pozycja nr 5 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
49 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 16 z aukcji 2 lutego 2023
olej, akryl, płótno
80 x 115 cm
Pozycja nr 22 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
121.8 x 122 cm
Pozycja nr 26 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
148 x 168 cm
Pozycja nr 28 z aukcji 2 lutego 2023
Pozycja nr 40 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
300 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 38 z aukcji 2 lutego 2023
akryl, płótno
25.5 x cm
olej, akryl, płyta pilśniowa
73 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
250 000 zł
Cena uzyskana:
250 000 zł
olej, płyta pilśniowa
132.5 x 97.5 cm
Cena wywoławcza:
300 000 zł
Cena uzyskana:
425 000 zł
giclee, papier
62 x 49.6 cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
27 x 22 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł