Pozycja nr 18 z aukcji 9 kwietnia 2019
akwarela, gwasz, ołówek, papier
28 x 22 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 9 kwietnia 2019
olej, tektura
33.6 x 43.5 cm
Pozycja nr 11 z aukcji 9 kwietnia 2019
ołówek, papier naklejony na tekturkę
14.7 x 10 cm
Pozycja nr 15 z aukcji 9 kwietnia 2019
olej, tektura
48.5 x 36.5 cm
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
6 300 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 9 kwietnia 2019
akwarela, papier naklejony na tekturę
36 x 57 cm
Pozycja nr 10 z aukcji 9 kwietnia 2019
olej, płyta pilśniowa
45.7 x 54.9 cm
tusz, akwarela, papier
34.5 x 52 cm
Pozycja nr 34 z aukcji 9 kwietnia 2019
autolitografia, papier
32.8 x 47 cm
Pozycja nr 8 z aukcji 9 kwietnia 2019
akwarela, węgiel, papier
x cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 9 kwietnia 2019
olej, tektura
37.5 x 49.9 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 900 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 9 kwietnia 2019
olej, deska
12 x 16.1 cm
Pozycja nr 28 z aukcji 9 kwietnia 2019
olej, deska
11.9 x 16 cm
ołówek, kredka, papier naklejony na karton
55.2 x 39.9 cm
Pozycja nr 1 z aukcji 9 kwietnia 2019
kredka, papier naklejony na tekturę
69.5 x 52.8 cm
olej, płyta
75.8 x 60.5 cm
Pozycja nr 13 z aukcji 9 kwietnia 2019
akwarela, papier
15.8 x 28.3 cm
tusz, akwarela, papier
34.5 x 52 cm
Pozycja nr 25 z aukcji 9 kwietnia 2019
metal srebrzony
26.4 x 27.8 cm
Pozycja nr 3 z aukcji 9 kwietnia 2019
19.5 x 24.5 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł
gwasz, akwarela, ślady ołówka, papier
34.5 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 9 kwietnia 2019
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 9 kwietnia 2019
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł