grafika komputerowa, papier
42.2 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 2 z aukcji 18 grudnia 2025
sucha igła, litografia barwna, papier
56.5 x 37 cm
Pozycja nr 13 z aukcji 18 grudnia 2025
tusz, gwasz, akwarela, papier
28.5 x 37 cm
Pozycja nr 100 z aukcji 18 grudnia 2025
akwarela, ołówek, papier
48 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 99 z aukcji 18 grudnia 2025
akwarela, ołówek, papier
69.7 x 49.8 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 101 z aukcji 18 grudnia 2025
olej, płótno
50 x 70 cm
Pozycja nr 14 z aukcji 18 grudnia 2025
technika własna, ekolina, tektura
62.5 x 47.5 cm
olej, ołówek, płyta
40.4 x 59.8 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 96 z aukcji 18 grudnia 2025
akwaforta barwna, papier
30 x 21 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 92 z aukcji 18 grudnia 2025
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 91 z aukcji 18 grudnia 2025
olej, płyta pilśniowa
48 x 36 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
25.8 x 34.3 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 15 z aukcji 18 grudnia 2025
pastel, akwarela, papier
39 x 28.3 cm
Pozycja nr 82 z aukcji 18 grudnia 2025
akwarela, ołówek, papier
20.5 x 25 cm
Pozycja nr 80 z aukcji 18 grudnia 2025
akwarela, papier
36.5 x 25.7 cm
miedzioryt, papier
21.6 x 29.8 cm
Pozycja nr 89 z aukcji 18 grudnia 2025
44.8 x 36 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 78 z aukcji 18 grudnia 2025
olej, płótno
65 x 90 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana: