Cena wywoławcza:
150 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 36 z aukcji 26 czerwca 2022
kredka, sangwina, papier
18.5 x 29 cm
Pozycja nr 31 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, tektura
60.5 x 80.5 cm
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
38 000 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 26 czerwca 2022
12.6 x 26.6 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
60 000 zł
olej, płótno
33.2 x 46.4 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 20 z aukcji 26 czerwca 2022
akwarela, karton
48 x 40.3 cm
Cena wywoławcza:
48 000 zł
Cena uzyskana:
48 000 zł
Pozycja nr 53 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
67 x 92 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 69 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, tektura
61.3 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
65 000 zł
Cena uzyskana:
65 000 zł
pastel, papier brązowy
64 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
150 000 zł
Cena uzyskana:
192 000 zł
olej, płyta pilśniowa
40 x 80 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, tektura
23.2 x 29.4 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
44 000 zł
Pozycja nr 62 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
61.3 x 38.2 cm
Pozycja nr 64 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno naklejone na tekturę
68.5 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno dublowane
99 x 74.3 cm
Pozycja nr 54 z aukcji 26 czerwca 2022
akwarela, papier naklejony na tekturę
39.5 x 57.5 cm
Pozycja nr 12 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno dublowane
69.5 x 96.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 66 z aukcji 26 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł