olej, płótno dublowane
59.8 x 99 cm
Cena wywoławcza:
1 200 000 zł
Cena uzyskana:
1 200 000 zł
Pozycja nr 53 z aukcji 17 marca 2024
olej, płótno
82.7 x 73.5 cm
Pozycja nr 25 z aukcji 17 marca 2024
olej, deska mahoniowa
18 x 13.7 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 17 marca 2024
olej, tektura
27.5 x 39.7 cm
Pozycja nr 58 z aukcji 17 marca 2024
Cena wywoławcza:
180 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 60 z aukcji 17 marca 2024
technika mieszana, karton
65.4 x 50.5 cm
Pozycja nr 28 z aukcji 17 marca 2024
olej, tektura naklejona na tekturę
43.3 x 54.7 cm
Cena wywoławcza:
350 000 zł
Cena uzyskana:
350 000 zł
Pozycja nr 39 z aukcji 17 marca 2024
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
olej, płótno
35 x 50.2 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 17 marca 2024
olej, płótno
80 x 135 cm
Pozycja nr 5 z aukcji 17 marca 2024
akwarela, gwasz, papier
34.3 x 47 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
47 000 zł
Pozycja nr 44 z aukcji 17 marca 2024
69.5 x 50 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
Pozycja nr 152 z aukcji 17 marca 2024
olej, płótno
150 x 100 cm
Pozycja nr 158 z aukcji 17 marca 2024
akryl, olej, płótno
55 x 36 cm
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 154 z aukcji 17 marca 2024
olej, płótno
65.5 x 81.5 cm
Pozycja nr 153 z aukcji 17 marca 2024
olej, płótno
67.5 x 67.5 cm
Pozycja nr 141 z aukcji 17 marca 2024
pastel olejny, papier
70 x 100 cm
Pozycja nr 118 z aukcji 17 marca 2024
fotokopiarka, tusz pióro, papier
29.7 x 21 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł