Pozycja nr 113 z aukcji 16 października 2022
collage (olej, drewno, metal, kabel), deska
60 x 90 cm
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 50 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
olej, płyta pilśniowa
73 x 73 cm
Cena wywoławcza:
180 000 zł
Estymacje:
250 000 zł - 500 000 zł
olej, płótno
192.5 x 159 cm
Cena wywoławcza:
37 000 zł
Estymacje:
40 000 zł - 50 000 zł
olej, płótno
89.5 x 116 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Estymacje:
20 000 zł - 30 000 zł
Pozycja nr 153 z aukcji 16 października 2022
47 x 59.7 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacje:
6 000 zł - 8 000 zł
gwasz, tusz pędzel, papier kremowy
68 x 48 cm
NEW
Cena wywoławcza:
800 zł
tkanina, wełna, sztuczna skóra
33 x cm
NEW
Cena wywoławcza:
2 400 zł
akwaforta barwna tonowana, papier
34.8 x 36.8 cm
NEW
Cena wywoławcza:
500 zł
serigrafia barwna, papier
60 x 60 cm
NEW
Cena wywoławcza:
3 000 zł
olej, płyta pilśniowa
x cm
NEW
Cena wywoławcza:
4 000 zł
fotografia barwna, papier
25 x 39.5 cm
NEW
Cena wywoławcza:
5 000 zł
linoryt, papier
82 x 53.3 cm
NEW
Cena wywoławcza:
800 zł
tusz, akwarela, gwasz, papier
56.4 x 38 cm
NEW
Cena wywoławcza:
2 000 zł
akryl, płótno
70 x 50 cm
NEW
Cena wywoławcza:
3 000 zł
olej, płyta pilśniowa
32.3 x 30.8 cm
NEW
Cena wywoławcza:
800 zł
Pozycja nr 28 z aukcji 4 października 2022
tusz pióro, akwarela, pastel, collage, papier
20.9 x 22.4 cm
NEW
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 4 października 2022
litografia barwna, papier
50 x 29.7 cm
NEW
Cena wywoławcza:
1 500 zł
akwarela, papier
21.5 x 15.3 cm
NEW
Cena wywoławcza:
6 000 zł
olej, płyta pilśniowa
18.3 x 24 cm
NEW
Cena wywoławcza:
800 zł
grafika komputerowa
42 x 59.3 cm
NEW
Cena wywoławcza:
5 900 zł