Pozycja nr 113 z aukcji 17 marca 2024
akryl, gwasz, kolaż, papier, płyta
99 x 60 cm
Pozycja nr 171 z aukcji 17 marca 2024
34.4 x 24.7 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 114 z aukcji 17 marca 2024
brąz patynowany, trawertyn
48 x 26.5 cm
Cena wywoławcza:
32 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 110 z aukcji 17 marca 2024
Pozycja nr 170 z aukcji 17 marca 2024
ołówek, kredka, papier
31.8 x 22.8 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 173 z aukcji 17 marca 2024
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Pozycja nr 103 z aukcji 17 marca 2024
Książka artystyczna
20 x 16 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Pozycja nr 134 z aukcji 17 marca 2024
olej, płótno
73 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 172 z aukcji 17 marca 2024
kredki, papier
29.9 x 21.7 cm
Pozycja nr 132 z aukcji 17 marca 2024
Pozycja nr 178 z aukcji 17 marca 2024
Pozycja nr 108 z aukcji 17 marca 2024
olej, papier kremowy
20.5 x 15 cm
Pozycja nr 101 z aukcji 17 marca 2024
olej, drewno (deska do krojenia), zawieszka
26 x 13 cm
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr 179 z aukcji 17 marca 2024
olej, płótno
45.5 x 55 cm
Pozycja nr 161 z aukcji 17 marca 2024
olej, płótno
130 x 97.5 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 138 z aukcji 17 marca 2024
olej, gwasz, papier
42.4 x 29.4 cm
Pozycja nr 145 z aukcji 17 marca 2024
olej, płótno
46 x 33 cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana: