Pozycja nr 44 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 39 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 23 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 25 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 29 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 20 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 35 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 13 z aukcji 2 kwietnia 2024
akwaforta kolorowana, sucha igła, akwarela, gwasz
8.5 x 7 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
4 700 zł
Pozycja nr 53 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 2 kwietnia 2024