Pozycja nr 24 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 28 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 3 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 2 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 4 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 45 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
6 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 26 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 51 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
14 100 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 2 kwietnia 2024
akwaforta, akwatinta sepiowa, sucha igła, papier
38.7 x 29.8 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 11 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 100 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 13 z aukcji 2 kwietnia 2024
akwaforta kolorowana, sucha igła, akwarela, gwasz
8.5 x 7 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 47 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 42 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 43 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 48 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 39 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 40 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana: