Pozycja nr 24 z aukcji 31 stycznia 2023
72.5 x 57.1 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 25 z aukcji 31 stycznia 2023
65.6 x 45.8 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
technika własna, płótno
48 x 78.5 cm
Pozycja nr 28 z aukcji 31 stycznia 2023
akwarela, ołówek, papier
46.4 x 63.8 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
autooffset, papier
57 x 88 cm
linoryt, papier
70 x 49.8 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
gwasz, kredka,papier
36.8 x 52.4 cm
Pozycja nr 33 z aukcji 31 stycznia 2023
akwaforta, akwatinta barwna, papier
41 x 48 cm
Pozycja nr 39 z aukcji 31 stycznia 2023
litografia barwna, papier
47 x 49.5 cm
giclee, papier
62 x 49.6 cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 26 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
148 x 168 cm