Pozycja nr 39 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Pozycja nr 47 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
74.5 x 104.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 48 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
100 x 70 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 2 lutego 2023
50.5 x 60 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
giclee, papier
62 x 49.6 cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
90 x 40 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
100 x 150 cm
Cena wywoławcza:
23 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł
Pozycja nr 44 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 46 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
180 000 zł
Cena uzyskana: