Pozycja nr 43 z aukcji 18 czerwca 2023
akwarela, papier
34.8 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 45 z aukcji 18 czerwca 2023
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
48.5 x 79 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 55 z aukcji 18 czerwca 2023
olej, płótno
69 x 98.6 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 56 z aukcji 18 czerwca 2023
olej, tektura
50.8 x 48.7 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 57 z aukcji 18 czerwca 2023
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 61 z aukcji 18 czerwca 2023
olej, płótno
70.7 x 60 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
75.4 x 100.3 cm
Cena wywoławcza:
42 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 64 z aukcji 18 czerwca 2023
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 68 z aukcji 18 czerwca 2023
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana: