grafika komputerowa
28.6 x 37.8 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
grafika komputerowa
42 x 59.4 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
800 zł
grafika komputerowa
42 x 59.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
tusz (cienkopis), kredka, akwarela, papier
23.4 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płyta pilśniowa
132.5 x 97.8 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
grafika komputerowa
31.5 x 27 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł
grafika komputerowa
35.5 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł
grafika komputerowa
42 x 59.4 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
800 zł
druk cyfrowy
28.6 x 38 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
800 zł
grafika komputerowa
42 x 59.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
950 zł
Pozycja nr 104 z aukcji 19 czerwca 2005
technika mieszana, płaski relief, płyta pilśniowa
61 x 89 cm
Cena wywoławcza:
34 000 zł
Cena uzyskana:
67 000 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 7 czerwca 2005
grafika komputerowa
38 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł