Malarz: Fryderyk Pautsch
Cena do: 3100000 zł
5
Fryderyk Pautsch
2 czerwca 1996
JESIEń W KARPATACH
olej, płótno
62.5 x 86 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 800 zł
Fryderyk Pautsch
2 czerwca 1996
HUCUł W SłOńCU
55 x 45 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Fryderyk Pautsch
Pozycja nr 65 z aukcji
14 marca 2004
SCENA ULICZNA W MIEśCIE
olej, tektura
16 x 23.4 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Fryderyk Pautsch
Pozycja nr 8 z aukcji
26 marca 2006
JESIEŃ W KARPATACH, 1936
olej, płótno naklejone na tekturę
62.5 x 86 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Fryderyk Pautsch
Pozycja nr 35 z aukcji
17 marca 2024
TARG HUCULSKI
olej, płótno
61.2 x 84.7 cm
Cena wywoławcza:
48 000 zł
Cena uzyskana: