Malarz: Leon Chwistek
6
Leon Chwistek
Pozycja nr 72 z aukcji
21 marca 2021
SZERMIERKA, 1924
akwarela, papier naklejony na tekturę
18.9 x 27.9 cm
Cena wywoławcza:
32 000 zł
Cena uzyskana:
136 000 zł
Leon Chwistek
Pozycja nr 58 z aukcji
14 października 2018
PROJEKTY SCENOGRAFII
tusz, papier
22 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Leon Chwistek
Pozycja nr 11 z aukcji
15 października 2017
LEDA, OK. 1925
atrament pióro, papier
19.3 x 33 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Leon Chwistek
Pozycja nr 66 z aukcji
23 marca 2014
CYRK
ołówek, tusz, pióro, pędzel, papier
12 x 23 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Leon Chwistek
Pozycja nr 89 z aukcji
16 marca 2008
LEKTURA POOBIEDNIA, OK. 1919
olej, płótno
27.5 x 65 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
46 000 zł
Leon Chwistek
Pozycja nr 55 z aukcji
17 czerwca 2007
ZALOTY, 27 II 1929
akwarela, ołówek
21.5 x 27.2 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł