Pozycja nr 50 z aukcji 23 marca 2014
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
46 000 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 23 marca 2014
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 26 z aukcji 15 czerwca 2014
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 65 z aukcji 15 czerwca 2014
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 12 października 2014
olej, płótno naciągnięte na tekturę
31 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
31 000 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 12 października 2014
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 25 z aukcji 22 marca 2015
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 61 z aukcji 14 czerwca 2015
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Pozycja nr 39 z aukcji 16 października 2016
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 16 października 2016
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 12 z aukcji 26 marca 2017
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł
Pozycja nr 46 z aukcji 25 marca 2018
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana: