Pozycja nr z aukcji 20 grudnia 1992
olej, płótno
46.5 x 71 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
34 000 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 28 kwietnia 1991
akwarela, gwasz, ołówek, papier
26 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana: