Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
10 500 zł
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
180 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 200 zł
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 900 zł
olej, płótno
60.5 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
63.5 x 48 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 400 zł
64.5 x 48.6 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 400 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 600 zł
65.5 x 50 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł