Pozycja nr 24 z aukcji 11 grudnia 2005
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
kredki, pastel, akwarela, karton
36 x 48 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
węgiel, kredka, papier
29 x 48 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr 4 z aukcji 22 maja 2005
akwarela, karton
62.5 x 92 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 11 z aukcji 6 marca 2005
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 5 grudnia 2004
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
50 000 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 5 grudnia 2004
olej, tektura
30.3 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
59.5 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
olej, płótno naciągnięte na tekturę
64.5 x 83.5 cm
Cena wywoławcza:
57 000 zł
Cena uzyskana:
57 000 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 14 marca 2004
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 49 z aukcji 14 marca 2004
kredka litograficzna, akwarela, papier
46.5 x 35.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Pozycja nr 90 z aukcji 14 marca 2004
pastel, akwarela, papier
50 x 70 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
58 000 zł